Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Religija

Religija (131 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Religija šiuolaikinėje visuomenėje

  Įvadas. Kodėl krikščionybė – individualistinės Vakarų civilizacijos pamatas, neatsiejama nuo humanizmo ir demokratijos, visuomenei individualėjant patiria krizę? Naujieji religiniai judėjimai. "Naujasis amžius" ir šiuolaikinė sekuliari visuomenė. Religija ir Vakarai. Išvados.
  Religija, referatas(11 puslapių)
  2006-09-11
 • Religija. Islamas

  PowerPoint pristatymas. Religija. Dievai. Dvasininkai. Šventyklos. Apreiškimai. Budizmas. Praregėjusysis. Atgimimas. Keturios tauriosios tiesos. Aštuongubas kelias į nušvitimą. Islamas. Mahometo istorija. Musulmonai meldžiasi. Islamo nuostatai. Penki islamo priesakai. Kelionė į Meką. Krikščionybė. Kristaus gyvenimas. Krikščionybės simboliai. Krikščionių šventės. Šventoji trejybė. Koptai. Dvasios maistas. Krikščionybė plinta. Darbas iliustruotas paveikslėliais (20 psl.).
  Religija, pristatymas(49 skaidrės)
  2009-04-30
 • Religijos

  Didžiosios religijos. Šešios didžiausios religijos. Krikščionybė. Pagrindinės krikščionybės kryptys. Islamas. Pagrindinės islamo kryptys. Induizmas. Budizmas. Sikizmas. Judaizmas. Kitos religijos.
  Religija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-30
 • Religijos fenomenologija

  Religijos fenomenologija. Ateizmas. Dievo realybė. Fridrikas Engelsas. Uljanovas Leninas. Z. Froid. F. Nyčė. M. Heidegeris. Skausmo ir kančios problema. M. de Unamunas. Dostojevskis. Kančios problema. A. Camus. J. Moltmann. Biblinė teologija. Teisus Dievas. Malonės Dievas. Sandora. Išėjimas. Žemės užkariavimas. Nuo monolatrijos iki monoteizmo. Religinė patirtis. Jėzaus sūnystės sąmonė. Dievo tėviškumas. Trejybės mistika Rusijoje. XX amžiaus teologija.
  Religija, konspektas(49 puslapiai)
  2005-06-02
 • Religijos ir visuomenės santykis šiandieniniame pasaulyje

  Įvadas. Religijos. Religijos samprata. Religijos ir visuomenės santykis šiandieniniame pasaulyje. Religija ir tolerancijos santykis. Tolerancijos samprata. Religinės tolerancijos specifika. Religinės tolerancijos būklė Lietuvoje. Religija ir šeima. Religija ir naujieji religiniai judėjimai. Religija ir sekuliarizmas. Naujojo amžiaus sekėjai. Išvados.
  Religija, kursinis darbas(21 puslapis)
  2006-03-20
 • Religijos įtaka ugdant vaikus

  Religijos nešėja šeima. Bažnyčia vaiko gyvenime. Šeimos įtaka.
  Religija, referatas(3 puslapiai)
  2006-05-12
 • Religijos prigimtis ir religijos kilmės teorija

  Religijos prigimtis ir religijos kilmės teorijos. Kam aplamai suprasti kitą religiją? Religijos kilmės hipotezės. Mitologinė sąmonė. Dievybės samprata gamtinėse religijose. Rytų religijos. Kastų sistema. Budizmas. Kinų religijos. Daosizmas. Džainizmas. Zooroastrizmas (parsizmas). Judaizmas. Islamas.
  Religija, konspektas(11 puslapių)
  2006-12-11
 • Religijos vaidmuo žmonijos istorijoje

  Religijos sąvoka. Trijų pasaulio religijų atsiradimas. Judaizmas. Krikščionybė. Islamas. Islamas ir antisemitizmas. Islamiškasis fundamentalizmas. Išvados.
  Religija, referatas(14 puslapių)
  2007-02-01
 • Religijotyra

  Religija ir kovos menai. Konfucionizmas. Pakistano religija. Zoroostrizmas. Slavų gentys. Skandinavų tautos. Keltai. Germanų tautos. Graikai. Egiptas. Judaizmas. Žydų šventės. Krikščionybė. Islamas.
  Religija, konspektas(8 puslapiai)
  2006-06-01
 • Religijotyra (2)

  Religijos prigimtis ir jos aiškinimo teorijos. Kodėl svarbu suprasti kitas religijas/ kultūras? Dievybės samprata gamtinėse religijose. Dievybės ir žmogaus santykis gamtos religijose. Religija ir socialinė visuomenės struktūra. Religija ir mirties problema gamtos religijose. Induizmas. Budizmas. Mistinė sąmonė. Kinijos religijos. Daosizmas. Džainizmas. Zoroastrizmas (parsizmas). Konfucionizmas. Sikhizmas. Islamas. Judaizmas.
  Religija, konspektas(20 puslapių)
  2007-02-13
 • Religijų globalizmo reikšmė

  Įvadas. Kas tai yra religija? Kas tai yra globalizacija? Religija šių laikų pasaulyje. Postmodernizmo Poveikis visuomenei. Naujieji religiniai judėjimai. Su krikščionybe susiję judėjimai. Naujieji religiniai judėjimai XX a. 7 ir 8 dešimtmetyje. Iš Indijos kilę naujieji religiniai judėjimai. Naujieji budistų religiniai judėjimai. Juodaodžių jėgos judėjimai ir baltasis islamas. NSO religijos, žmonijos galimybės ir Naujasis amžius. Sekuliarizacija ir sakralizacija. Sekuliarizacija ir sakralizacija ne Vakarų pasaulyje. Sekuliarizacijos ir sakralizacijos priežastys. Religija ir politika. Politikos pranašumas. judaizmas. krikščionybė. islamas. Religijos įtaka politikai. Religija ir globalizacija. Išvados.
  Religija, referatas(18 puslapių)
  2010-04-08
 • Religijų įvairovė

  Įvadas. Religijų įvairovė. Asmens poreikis. Asmuo ir religija. Religija ir visuomenė. Valstybė ir krikščionybė. Laisvė ir atsakomybė. Šeima ir religija. Politika ir religija. Religija ir ekonomika. Religija ir filosofai. Asmens jausmai. Išvados. Išnašos.
  Religija, referatas(18 puslapių)
  2008-02-18
 • Religinė žmogaus patirtis, gerinant gyvenimo kokybę

  Religinė žmogaus patirtis, gerinant gyvenimo kokybę. Kaip religinė patirtis gali pagerinti gyvenimo kokybę? Išvados.
  Religija, rašinys(6 puslapiai)
  2006-09-19
 • Religinės sektos

  NRJ iškilimas ir pirmosios reakcijos. Jonestownas ir šiandieninio antikultinių judėjimo iškilimas. Veidrodinis atspindys. Įvadas. Naujieji religiniai judėjimai. Interesų grupės. Naujųjų religinių judėjimų teisinis reglamentavimas. Naujųjų religinių judėjimų veikla: interesų grupės? Islamo sektos. Išvados.
  Religija, referatas(15 puslapių)
  2005-09-29
 • Religinės šventės judaizme

  Įžanga. Populiariausios judaizmo religinės šventės. Pascha (Pessach). Šavuotas (Schawuot). Sukotas (Sukkot). Kitos religinės šventės. Roš Hašana. Chanuka. Purimas. Išvados.
  Religija, referatas(7 puslapiai)
  2008-11-26
 • Rytų religija

  Amžinasis mokymas: induizmas. Indų dievai. Kaip meldžiasi ir švenčia induistai. Pagarba visoms gyvybės apraiškoms: džainizmas. Drąsa ir tikėjimas: parsai. Nušvitusysis Buda: budizmas. Budizmas mūsų dienomis. Išminčiai ir nemirtingieji dievai: kinų religijos. Tradicijų pynė: japonų religijos.
  Religija, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-04
 • Sakralinė kultūra ir visuomenė viduramžiais

  Dvasininkijos ir pasauliečių gyvenimas. Jėzaus paveikslas. Sakrališkasis menas. Priešinimasis gotikai. Vienuolynai. Kliuni vienuolynas. Sen Deni vienuolynas. Miesto bažnyčia. Įžanga. Išvados.
  Religija, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-21
 • Sektos žudikės

  Įvadas. Sektos žudikės. Aum sinrike. Baltoji brolija. Dovydo šaka. Saulės šventykla. Liaudies šventykla. Rojaus vartai. Išvados.
  Religija, referatas(13 puslapių)
  2007-05-25
 • Senosios Europos dievybės

  Deivių ir dievų stereotipai. Deivių figūrėlių, skulptūrų ir reljefų radimo vietos. Apeiginiai drabužiai, galvos danga ir šukuosenos. Laidojimo papročiai.
  Religija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-15
 • Senosios Europos dievybės (2)

  Deivės religija. Generuojančios Deivės. Deivė gimdytoja. Deivė Paukštė. Deivė Gyvatė. Žemė Motina. Destruktyviosios Deivės. Mirties deivė ir mirties pranašė plėšriojo paukščio pavidalu. Baltoji Deivė. Atgimimo Deivė. Vyriškieji Dievai. Apeiginiai drabužiai, galvos danga ir šukuosenos. Laidojimas.
  Religija, konspektas(9 puslapiai)
  2007-10-31
Puslapyje rodyti po